Prekių krepšelis

Nemokamas užsakymo pristatymas perkant virš 50€!

Pristatymas ir grąžinimas

Pristatymas

Užsakymai nuo apmokėjimo momento pristatomi per 1-3 d.d. visoje Lietuvoje.

Kaip pristatomi siuntiniai?

Siuntiniai pristatomi:

  • Omniva paštomatus;
  • LP Express paštomatus;

Kiek kainuoja pristatymas?

Perkant virš 50 € pristatymas Lietuvoje į nurodytus paštomatus NEMOKAMAS. Perkant mažiau nei už 50 €, pristatymas į nurodytus paštomatus – 2,99.

Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti el.paštu info@mudu2.lt dėl pristatymo sąlygų bei kainos Jums parašysime asmeniškai.

Prekių grąžinimas

Jei norite atšaukti užsakymą, kurio prekių dar negavote, arba atsisakyti tam tikros prekės (-ių) iš dar neįvykdyto, tačiau apmokėto užsakymo ir atgauti pinigus maloniai kviečiame kreiptis el. paštu: info@mudu2.lt. Kitu atveju, prašome vadovautis tolesnėmis taisyklėmis:

1.1. Pirkėjas turi teisę grąžinti įsigytas prekes.

1.2. Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių perdavimo jam dienos pakeisti įsigytas tinkamos kokybės prekes analogiškomis kitokių matmenų, formos, spalvos, modelio ar komplektiškumo prekėmis, išsiųsdamas Pardavėjui pranešimą apie norą pakeisti prekes el. paštu info@mudu2.lt. Jeigu keičiant prekes susidaro kainų skirtumas, Pirkėjas su Pardavėju privalo atsiskaityti pagal perskaičiuotas kainas.

1.3. Gavęs prekes Pardavėjas įsipareigoja pakeisti jas tomis pačiomis prekėmis tik Pirkėjo nurodytos formos, dydžio, spalvos, modelio ar komplektiškumo. Jeigu Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamos prekės, jis grąžina Pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus.

1.4. Jei Pirkėjas įsigijo netinkamos kokybės prekes ir apie tai buvo pažymėjęs prekės perdavimo – priėmimo dokumente arba prekių netinkama kokybė pasireiškia gamybiniu defektu, kuris buvo prekių pirkimo metu, ar neatitikimu gamintojo nurodytoms specifikacijoms, Pirkėjas gali grąžinti prekes, reikalaudamas pašalinti prekės trūkumus, jei trūkumus įmanoma pašalinti (pataisyti prekę) arba pakeisti prekę analogiška tinkamos kokybės preke, išskyrus atvejus, kai trūkumai yra nedideli arba jie atsirado dėl Pirkėjo kaltės, arba grąžinti sumokėtą kainą ir atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, kai netinkamos kokybės prekės pardavimas yra esminis užsakymo pažeidimas.

1.5. Teise grąžinti netinkamos kokybės prekes Pirkėjas gali pasinaudoti per Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.338 straipsnyje nurodytą terminą nuo prekės perdavimo jam dienos.

1.6. Norėdamas grąžinti netinkamos kokybės prekes, Pirkėjas privalo apie tai pranešti Pardavėjui el. paštu info@mudu2.lt, nurodydamas grąžinamas prekes bei pateikdamas prekių pirkimą-pardavimą patvirtinantį dokumentą.

1.7. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko Taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos (pavyzdžiui, nepateikia prekės pirkimo-pardavimo dokumento).

1.8. Pirkėjas turi sumokėti už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, jei prekė grąžinama  ne dėl Pardavėjo kaltės, o Pardavėjas, įsitikinęs, kad prekės grąžintos dėl netinkamos kokybės, turi grąžinti Pirkėjui jo patirtas pristatymo ir grąžinimo išlaidas, išskyrus Taisyklėse numatytas išimtis.

1.9. Jei Pirkėjui buvo pristatytos ne tos prekės, Pirkėjas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau nei per 7 (septynias) darbo dienas, informuoti apie tai Pardavėją el. paštu info@mudu2.lt. Pardavėjas savo sąskaita įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi užsakytų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.

1.10. Grąžindamas Pirkėjui visas sumokėtas sumas, Pardavėjas įsipareigoja naudoti tokį pat mokėjimo būdą, kokį naudojo Pirkėjas mokėdamas Pardavėjui, nebent Pirkėjas sutiko dėl kitokio būdo.

1.11. Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos (paveiktos cheminėmis medžiagomis, vandeniu, atvira ugnimi, aukšta temperatūra, aštriais objektais ir t.t.), arba jeigu buvo pažeistos prekės naudojimo ar saugojimo taisyklės, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.

1.12. Teise grąžinti prekes Pirkėjas gali pasinaudoti, jeigu nebuvo praleistas prekės grąžinimui numatytas terminas, prekė nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda, taip pat ji nebuvo naudojama, išsaugotos prekės vartojamosios savybės ir nepraradusi prekinės išvaizdos prekė. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, apsauginiais maišeliais ir originalia, nepažeista pakuote. 

1.13. Grąžindamas prekes Pirkėjas privalo nurodyti siuntėjo adresą ir tinkamai supakuoti prekę, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu.

1.14. Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui. Grąžinti prekes Pirkėjas gali arba pristatydamas į Pardavėjo prekių atsiėmimo punktą, grąžindamas per kurjerius arba paštomatus. Prekes Pardavėjui reikia grąžinti adresu, kuris Pardavėjo nurodomas Pirkėjui atsiųstame patvirtinime apie pranešimo dėl sutarties atsisakymo gavimą. 

1.15. Pinigai (Pirkėjo sumokėta prekės kaina, prekės pristatymo išlaidos, o tuo atveju, kai buvo pristatytos netinkamos kokybės prekės/ne tos prekės – ir prekės grąžinimo išlaidos). Pirkėjui grąžinami per 14 (keturiolika) darbo dienų po to, kai Pardavėjas gavo Pirkėjo prašymą apie tinkamos kokybės prekės pakeitimą/ pranešimą apie netinkamos kokybės prekę/ apie sutarties atsisakymą, o jei prekė Pirkėjo nėra grąžinta Pardavėjui šiame punkte numatytas terminas skaičiuojamas nuo prekės grąžinimo Pardavėjui dienos. 

1.16. Prekės pristatymo išlaidos klientui negrąžinamos (2,99 €).

1.17. Pardavėjas turi teisę negrąžinti Pirkėjui jo sumokėtų sumų tol, kol prekės negrąžintos Pardavėjui arba kol Pirkėjas pateikia įrodymą, kad prekės yra išsiųstos Pardavėjui (atsižvelgiant į tai, kas įvyksta pirmiau) ir nėra patikrintos dėl atitikimo Taisyklių 8.12 punktui.

1.18.  Jeigu prekės nebuvo laiku (per 72 val.)  atsiimtos iš siuntų paštomato ir kurjerių tarnyba grąžino siuntą atgal siuntėjui, pirkėjui bus gražintas mokėjimas atskaičiavus siuntimo išlaidas (3,98 €).

1.19. SVARBU! Prekių grąžinimo tvarka netaikoma: Juridiniams asmenims, produktams su individualiais kliento pakeitimais, pagal pageidavimus, individualius užsakymus (pavyzdžiui spauda) sugadinančiais jų pirminę prekinę išvaizdą nepakeičiamai, individualiai užsakytoms prekėms, prekėms kurios buvo sugadintos kliento, prekėms neatitinkančioms aukščiau išvardintų grąžinimo standartų (sugadintos prekinės išvaizdos, su naudojimo, nusidėvėjimo žymėmis), prekėms grąžintinoms po 14 dienų grąžinimo laikotarpio, išimtis taikoma grąžinimo reikalavimų neatitinkančioms, tačiau nekokybiškoms prekėms.

Nemokamas pristatymas perkant virš 50€

Kūrybiniai rinkiniai kuriami pagal individualias temas

Lavinamieji žaislai suskirstyti pagal amžių
Paprastas ir 100% saugus atsiskaitymas